Zľavový KÓD- 30% : BF2023

Naše výnimočné sklá

Vysoko účinná ochrana očí - Dirty Dog

Dirty Dog je jedinečnou kombináciou špičkových materiálov, inovatívnych technológií, ergonómie a nadčasového dizajnu. Okuliare Dirty Dog poskytujú bezkonkurenčnú ochranu očí aj v extrémnych podmienkach. Dokonalé línie, ultraľahkosť, pohodlie a špeciálne vyvinuté šošovky poskytujú očiam krištáľovo čistý zážitok.
Vďaka jedinečným technológiám sú bežné okuliare Dirty Dog určené na každodenné nosenie.

Ultraľahké kompozitné materiály
Prémiové ľahké kompozitné materiály Dirty dog dokážu vytvoriť skvelý efekt: sú také ľahké, že okuliare na nose takmer necítite. Ich inovatívne dizajnové riešenie je inšpirované svetom športu a absolútne pohodlie je na prvom mieste. A to za všetkých podmienok.

Presné farby a kontrast
Presnosť farieb naštartuje lepšie vnímanie. Zraková ostrosť vám umožňuje rýchlo reagovať a dopriať očiam komfort aj počas pohybu. Maximalizujte kontrast s Dirty Dog. Vnímajte svet okolo seba lepšie a realistickejšie. Keď si ich raz nasadíte, nebudete ich chcieť odložiť. Zážitok na vlastné oči.

Viacvrstvový objektív
Polarizačné šošovky špičkovej kvality poskytujú najjasnejší možný pohľad na svet. Spĺňajú všetky požiadavky na ochranu pred slnkom. Odstraňujú odlesky, odrazy a nežiaduce odrazy. Šošovky Dirty Dog sú ošetrené špeciálne vyvinutými tvrdými vrstvami odolnými proti poškriabaniu.

Pohodlie a ergonómia
Implementované 4× UV filtre chránia oči pred únavou počas celého dňa a pred škodlivými lúčmi (UVA, UVB, UVC). Rámy modelu TR90 sú extrémne flexibilné a mimoriadne pevné so 100 % pamäťou. Prešli najnáročnejšími testovacími podmienkami: vracajú sa do pôvodného tvaru a zachovávajú si svoje vlastnosti aj pri extrémnych teplotách a vlhkosti. Sú ideálnou voľbou pre každú situáciu.

Dizajn v kombinácii s funkčnosťou
Dizajn okuliarov sa riadi funkčnosťou. To "len" zdôrazňuje ich pohodlie, ľahkosť a schopnosť reagovať na každodenné aktivity a športové výkony. V najextrémnejších podmienkach sú potrebné jednoduché línie bez zbytočných záhybov. Okuliare jednoducho splynú s telom.

 

Späť do obchodu