Vrátenie tovaru do 30 dní

MUTANT 0.5 (S/M)

Meniteľné sklá. Výnimočnosťou modelu MUTANT je špeciálny systém výmeny skla pomocou silných magnetov, ktorý je maximálne jednoduchý a pohodlný za každých podmienok. Súčasťou každého modelu sú dve rôzne sklá (na slnko a na hmlu). S týmto modelom ťa počasie neprekvapí. Dirty Dogy, ktoré využiješ za každého počasia :-)

Kód: 54242
Značka: Dirty Dog
€98
Farba: MUTANT 0.5/ Červená
Na dotaz | 54241
€98
Farba: MUTANT 0.5/ Modrá
Skladom | 54243
€98
Farba: MUTANT 0.5/ Strieborná
Skladom | 54191
€98
Farba: MUTANT 0.5/ Zlatá
Na dotaz | 54242
€98

Ak hľadáš lyžiarske okuliare, ktoré ti poskytnú maximálnu ochranu a pohodlie na svahu, Dirty Dog zimné lyžiarske okuliare s meniteľným sklom sú pre teba tou správnou voľbou. S týmito okuliarmi budeš pri lyžovaní, snowboarde alebo iných zimných športoch vždy v najlepších podmienkach.

Kľúčové vlastnosti:

  1. Meniteľné sklo: S týmito okuliarmi môžeš ľahko meniť sklá podľa aktuálnych svetelných podmienok. Zabezpečíš si tak optimálnu viditeľnosť vo všetkých situáciách. Žiadne starosti s tým, či sa vaše sklá dokážu prispôsobiť rôznym podmienkam.

  2. Ochrana pred UV žiarením: Sklá sú vybavené ochranou pred škodlivým UV žiarením, čo je dôležité pri lyžovaní na horách, kde je slnečné žiarenie intenzívnejšie.

  3. Pohodlné a spoľahlivé priliehanie: Tieto okuliare majú ergonomický dizajn a nastaviteľný popruh, ktorý zabezpečí, že budú pevne sedieť na tvojej tvári počas celej jazdy.

  4. Štýlový dizajn: Okuliare majú moderný a atraktívny dizajn, ktorý ti dodá štýlový vzhľad na svahu.

  5. Odolné materiály: Dirty Dog vyrába okuliare z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poškriabaniu a vplyvom počasia.

Ak hľadáš spoľahlivé zimné lyžiarske okuliare s meniteľným sklom, Dirty Dog je prvou voľbou. Nezabudni pridať ich do svojho košíka, uži si svahy so zvýšenou dôverou a pohodlím a označ nas na IG aby sme sa mohli potešiť spolu s tebou. 

@dirtydog_skcz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu