TIP: Pri nákupe nad 77€ doprava zdarma!

O značke Dirty Dog

Dirty Dog je značka okuliarov založená v roku 2003 v Austrálii. Jej cieľom bolo vytvoriť kvalitné a odolné okuliare za prijateľnú cenu pre širokú verejnosť. Dirty Dog sa špecializuje na výrobu okuliarov pre športovcov a outdoorové aktivity, ale ponúka aj širokú škálu okuliarov pre bežné použitie.

Jednou z najdôležitejších vlastností okuliarov Dirty Dog je kvalita skiel. Skoro všetky ich sklá sú polarizované, aby odstránili nežiadúce odlesky a zlepšili viditeľnosť. Okuliare Dirty Dog taktiež používajú sklá so špeciálnou antifog technológiou, ktorá zabraňuje zahmlievaniu skiel, čím zaručuje jasný výhľad počas fyzickej aktivity.

Okuliare Dirty Dog sú známe svojou odolnosťou a trvanlivosťou. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré im umožňujú odolať nárazom a iným poškodeniam, čo z nich robí vhodnú voľbu pre športovcov a outdoorové aktivity. Okuliare Dirty Dog sú navyše vodeodolné a môžu byť použité v rôznych podmienkach, vrátane daždivého počasia alebo pri vodných športoch.

Okuliare Dirty Dog sú k dispozícii v rôznych dizajnoch a farbách, aby sa prispôsobili individuálnym preferenciám zákazníkov. Okuliare Dirty Dog sú tiež cenovo dostupné, čo ich robí prístupnými pre širokú verejnosť.

Okuliare Dirty Dog získali popularitu medzi športovcami a outdoorovými nadšencami po celom svete, pretože ponúkajú kombináciu kvality, výkonu a cenovej dostupnosti. Ak hľadáte kvalitné a odolné okuliare pre svoje športové alebo outdoorové aktivity, značka Dirty Dog môže byť pre vás tou správnou voľbou.

Vitaj v #dirtydogfamily a  #chransizrak !

Viac info: www.dirtydog.com

 

Kde nás kúpiš

A si nie ste istí výberom okuliarov cez náš e-shop, toto je aktuálny zoznam kamenných predajných mie...

Za horizont s Dirty Dog: Austrálske okuliare pre profesionálov

Keď sa v roku 2003 na trhu objavila značka okuliarov Dirty Dog, stanovila si za cieľ prelomiť tradič...

Oči v Bezpečí: Revolúcia s Dirty Dog Okuliarmi

V dnešnom svete, kde sú naše oči neustále vystavené mnohým výzvam - od digitálnych obrazoviek až po ...

#dirtydogfamily: Spoločenstvo nadšencov za aktívny život

Naša značka predstavuje oveľa viac ako obchod s okuliarmi. Sme komunitou uvoľnených ľudí, ktorí milu...

4 položiek celkom
Späť do obchodu