Vrátenie tovaru do 30 dní
Kód: 58036
Značka: Dirty Dog
€69
Kategória: Okuliare ŠPORT
Farba: Čierna, Sivá, Zelená
Polarizácia: Áno, Nie
Veľkosť: M/L
Veľkosť: M/L
Farba: Čierna
Skladom | 58055
€69
Farba: Čierna - Strieborná
Skladom | 58046
€69
Farba: Čierna - Green Golf
Skladom | 58036
€69

Športové okuliare Dirty Dog SLY sú ergonomicky navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúci komfort a sedeli pri športových aktivitách.

Tento model okrem klasických polarizačných skiel ponúka aj golfové sklo, ktoré je špeciálne navrhnuté tak, že zvýrazní kontrast zelenej farby, na greene potom uvidíš lepšie ako tvoj súper. Samozrejme model je vhodný aj pre milovníkov zelenej farby ako takej, dodá okoliu ešte väčší zelený šmrnc. :-)

Výhodou sú gumové podložky na nose, ktoré slúžia protišmykovo. Super ľahké rámy TR90 so 100% pamäťou zvyšujú výkon a pohodlie. Tieto rámy sú extrémne odolné v spojení s nerozbitnými polykarbonátovými šošovkami pre dokonalé športové slnečné okuliare. Naše šošovky sú vedecky navrhnuté tak, aby ponúkali výnimočnú ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi, absorbujú žiarenie, ktoré môže byť škodlivé pre ľudské oko. Tieto šošovky poskytujú jasné a číre videnie v najextrémnejších podmienkach prostredia a ponúkajú optimálnu UV ochranu. Patria medzi naše obľúbené unisex modely.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu